LIKWIDACJA SZKÓD


Likwidacja szkody komunikacyjnej w oparciu o polisę ubezpieczeniową często wydaje się procesem skomplikowanym i długotrwałym. W One Automotive nie tylko likwidujemy uszkodzenia samochodu zgodnie z technologią producenta, ale również pomagamy w przeprowadzeniu całego procesu, łącznie z przygotowaniem dokumentacji dla podmiotu ubezpieczeniowego, wycenie szkody, wypłaty ubezpieczenia oraz ewentualnym procesie reklamacyjnym. Zapewniamy doradztwo w kontaktach z ubezpieczycielem a nasze bogate doświadczenie pomaga istotnie przyśpieszyć całą procedurę i uzyskać znacznie korzystniejsze warunki rozliczenia naprawy.

Realizujemy likwidację szkód zarówno gotówkowo jak i bezgotówkowo, z polis OC i AC, a także w przypadku indywidualnego pokrywania kosztów naprawy. Zapewniamy racjonalną wycenę szkody oraz doradztwo w przypadku uszkodzeń samochodu bliskich szkodzie całkowitej.


lokalizacja


Nasz serwis samochodowy znajduje się na terenie dzielnicy Wawer, jednak ze względu na lokalizację blisko ul. Płowieckiej, w niedalekiej odległości od ul. Marsa, dojazd do naszego serwisu samochodowego jest komfortowy także z terenu dzielnic: Praga Południe i Wesoła. Zapraszamy także właścicieli samochodów z terenów: Sulejówek, Otwock, Józefów.

One Automotive - serwis samochodowy
tel. +48 537 123 111
ul. Wąbrzeska 4, Warszawa
Serwis Samochodowy / Mechanika Samochodowa / Naprawa Samochodów / Auto Serwis
Wawer / Praga Południe / Wesoła
PROFESJONALNY SERWIS
umów się na spotkanie
modyfikacje
poczuj więcej mocy
likwidacja szkód
kompleksowa likwidacja szkód
Poznaj nas!
One Automotive to nowoczesne centrum obsługi samochodów oraz sprzedaży aut używanych, zlokalizowane przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy - przy ul. Floriana 3/5 tuż obok ul. Płowieckiej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi serwisowe, łącznie z likwidacją szkód wypadkowych, auto-spa oraz przeprowadzaniem modyfikacji mechanicznych i elektronicznych pojazdów.
PROMOCJA!
Promocyjna wymiana kompletu wycieraczek szyby przedniej i uzupełnienie płynu spryskiwaczy - już od 49,90 brutto.

KONTAKT


+48 537 123 111


ul. Wąbrzeska 4
04-673 Warszawa

serwis@oneautomotive.pl


Godziny otwarcia:
pn. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

DOJAZD

SOCIAL MEDIA