SERWIS MECHANICZNY
Twój samochód wymaga specjalistycznego przeglądu, konserwacji czy okresowego przeglądu pojazdu?
SERWIS KLIMATYZACJI
Przegląd klimatyzacji zalecamy wykonać przed rozpoczęciem lata. Nasi doświadczeni serwisanci sprawdzą cały układ i przygotują do sezonu.
SERWIS OPON
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wymiany i wyważania, oferujemy odpowiednie przechowywanie kół i opon, które obejmuje mycie magazynowanych kół.

SERWIS SAMOCHODOWY / AUTO SERWIS / NAPRAWA SAMOCHODÓW


W One Automotive dbamy o obniżenie kosztów eksploatacji samochodów naszych klientów zachowując zakres i jakość napraw wyznaczonych przez producentów. Wierzymy, że  naprawa samochodu może odbywać się sprawniej, równie profesjonalnie i taniej niż w autoryzowanej stacji obsługi. Oferujemy pełen zakres usług oferowany przez ASO dla pełnej gamy modelowej  - serwis mechaniczny, naprawy powypadkowe, diagnostykę komputerową, serwis klimatyzacji oraz szereg usług dodatkowych w tym Auto Spa.
 
Każdy wykonany u nas przegląd okresowy poparty jest stosowną kartą przeglądową, zawierającą spis czynności serwisowych i użytych materiałów zgodnych z wymaganiami producenta a wszystko to nawet 50% taniej niż w ASO!
 
Działamy zgodnie z GVO, dysponujemy częściami oryginalnymi oraz  wysokiej jakości częściami zamiennymi z certyfikatami. Skutecznie obniżamy koszty stosując alternatywne sposoby napraw np. regenerację turbosprężarek, przekładni kierowniczych i pomp wspomagania a na wszystkie usługi i materiały udzielamy gwarancji.
 
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, wykwalifikowaną kadrą oraz 7 stanowiskami naprawczymi co gwarantuje wykonanie usługi w dogodnym terminie i ustalonym czasie a nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów gwarantuje fachowość oferowanych usług.
 
One Automotive to nie tylko serwis samochodowy, to centrum usług motoryzacyjnych zlokalizowane przy jednej z głównych ulic Warszawy (bezproblemowy dojazd z każdej części miasta) w którym załatwisz wszystkie swoje potrzeby motoryzacyjne.

Przeprowadzamy likwidację szkód komunikacyjnych rozliczanych z ubezpieczenia OC i AC, przygotowując wyceny zgodnie ze standardami towarzystw ubezpieczeniowych.

W celu umówienia się na spotkanie lub wykonania wyceny usługi, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi: tel. +48 537 123 111 / e-mail: serwis@oneautomotive.pl
Nasz serwis samochodowy znajduje się na terenie dzielnicy Wawer, jednak ze względu na lokalizację blisko ul. Płowieckiej, w niedalekiej odległości od ul. Marsa, dojazd do naszego serwisu samochodowego jest komfortowy także z terenu dzielnic: Praga Południe i Wesoła. Zapraszamy także właścicieli samochodów z terenów: Sulejówek, Otwock, Józefów.

One Automotive - serwis samochodowy
tel. +48 537 123 111
ul. Wąbrzeska 4
Serwis Samochodowy / Mechanika Samochodowa / Naprawa Samochodów / Auto Serwis
Wawer / Praga Południe / Wesoła
PROFESJONALNY SERWIS
umów się na spotkanie
modyfikacje
poczuj więcej mocy
likwidacja szkód
kompleksowa likwidacja szkód
Poznaj nas!
One Automotive to nowoczesne centrum obsługi samochodów oraz sprzedaży aut używanych, zlokalizowane przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy - przy ul. Floriana 3/5 tuż obok ul. Płowieckiej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi serwisowe, łącznie z likwidacją szkód wypadkowych, auto-spa oraz przeprowadzaniem modyfikacji mechanicznych i elektronicznych pojazdów.
PROMOCJA!
Promocyjna wymiana kompletu wycieraczek szyby przedniej i uzupełnienie płynu spryskiwaczy - już od 49,90 brutto.

KONTAKT


+48 537 123 111


ul. Wąbrzeska 4
04-673 Warszawa

serwis@oneautomotive.pl


Godziny otwarcia:
pn. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

DOJAZD

SOCIAL MEDIA