MODYFIKACJE


Dostęp do nowoczesnej technologii daje nam obecnie możliwość przeprowadzania w samochodach nawet bardzo zaawansowanych zmian. Zachowując pełne bezpieczeństwo użytkowania samochodu przeprowadzamy modyfikacje zarówno mechaniczne, jak i elektroniczne, mogące w istotny sposób poprawić osiągi, zmniejszyć emisję spalin czy zużycie paliwa.

Zmian dokonujemy wyłącznie w przypadku możliwości ich przeprowadzenia w sposób nie rzutujący negatywnie na trwałość elementów mechanicznych samochodu. Możliwość wprowadzenia każdej zmiany oceniana i konsultowana jest indywidualnie, z uwzględnieniem stanu technicznego, marki, modelu i rodzaju istniejących rozwiązań mechanicznych. Zmiany mechaniczne, takie jak modyfikacje zawieszenia, układu wydechowego czy dolotowego, wykonujemy w oparciu o sprawdzone elementy najwyższej jakości. Modyfikacje elektroniczne (remap, chiptuning) wykonujemy w oparciu o bezpieczne i sprawdzone narzędzia do przeprogramowywania jednostki sterującej silnikiem.

Jeśli są Państwo zainteresowani poprawą wydajności lub osiągów samochodu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
PROFESJONALNY SERWIS
umów się na spotkanie
modyfikacje
poczuj więcej mocy
likwidacja szkód
kompleksowa likwidacja szkód
Poznaj nas!
One Automotive to nowoczesne centrum obsługi samochodów oraz sprzedaży aut używanych, zlokalizowane przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy - przy ul. Floriana 3/5 tuż obok ul. Płowieckiej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi serwisowe, łącznie z likwidacją szkód wypadkowych, auto-spa oraz przeprowadzaniem modyfikacji mechanicznych i elektronicznych pojazdów.
PROMOCJA!
Promocyjna wymiana kompletu wycieraczek szyby przedniej i uzupełnienie płynu spryskiwaczy - już od 49,90 brutto.

KONTAKT


+48 537 123 111


ul. Wąbrzeska 4
04-673 Warszawa

serwis@oneautomotive.pl


Godziny otwarcia:
pn. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

DOJAZD

SOCIAL MEDIA