POZNAJ ONE AUTOMOTIVE


One Automotive to nowoczesne centrum obsługi samochodów oraz sprzedaży aut używanych, zlokalizowane przy ul. Floriana 3/5, tuż obok jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy - ul. Płowieckiej - co gwarantuje bezproblemowy dojazd. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi serwisowe, łącznie z likwidacją szkód komunikacyjnych, auto-spa oraz modyfikacjami mechanicznymi i elektronicznymi pojazdów.

Oferowane przez nas usługi serwisowe przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów, przy zachowaniu rozsądnych cen, znacznie niższych od oferowanych w autoryzowanych stacjach obsługi. Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o ocenę stanu technicznego pojazdu oraz możliwości jego właściciela. Nie przeprowadzamy zbędnych i niechcianych napraw, podchodząc racjonalnie do rzeczywistych potrzeb właściciela samochodu. W One Automotive zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta oraz wykonaniu usługi w najlepszy możliwy sposób, przy zachowaniu odpowiedniej technologii.

Znajdujące się w naszej ofercie samochody używane są autami najwyższej jakości, które pomimo kilku lat użytkowania w dalszym ciągu znajdują się w doskonałym stanie technicznym. Każdy samochód jest przez nas sprawdzany, a do naszej oferty trafiają wyłącznie samochody, co do których stanu i pochodzenia jesteśmy przekonani w 100%.

Zachęcamy także do korzystania z naszej oferty AUTO SPA oraz likwidacji szkód komunikacyjnych. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, a właściciel samochodu zna i akceptuje jej koszt przed przystąpieniem do jej realizacji.

Zapraszamy na ul. Floriana 3/5 (wjazd od ul. Błękitnej z obu kierunków). Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 537 123 111.


Nasz serwis samochodowy znajduje się na terenie dzielnicy Wawer, jednak ze względu na lokalizację blisko ul. Płowieckiej, w niedalekiej odległości od ul. Marsa, dojazd do naszego serwisu samochodowego jest komfortowy także z terenu dzielnic: Praga Południe i Wesoła. Zapraszamy także właścicieli samochodów z terenów: Sulejówek, Otwock, Józefów.

One Automotive - serwis samochodowy
tel. +48 537 123 111
ul. Wąbrzeska 4, Warszawa
Serwis Samochodowy / Mechanika Samochodowa / Naprawa Samochodów / Auto Serwis
Wawer / Praga Południe / Wesoła
PROFESJONALNY SERWIS
umów się na spotkanie
modyfikacje
poczuj więcej mocy
likwidacja szkód
kompleksowa likwidacja szkód
Poznaj nas!
One Automotive to nowoczesne centrum obsługi samochodów oraz sprzedaży aut używanych, zlokalizowane przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy - przy ul. Floriana 3/5 tuż obok ul. Płowieckiej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi serwisowe, łącznie z likwidacją szkód wypadkowych, auto-spa oraz przeprowadzaniem modyfikacji mechanicznych i elektronicznych pojazdów.
PROMOCJA!
Promocyjna wymiana kompletu wycieraczek szyby przedniej i uzupełnienie płynu spryskiwaczy - już od 49,90 brutto.

KONTAKT


+48 537 123 111


ul. Wąbrzeska 4
04-673 Warszawa

serwis@oneautomotive.pl


Godziny otwarcia:
pn. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

DOJAZD

SOCIAL MEDIA